آیا پس از خرید VPN و خرید کریو کاملا حفاظت شده اید؟

vpn-leak

VPN (شبکه های خصوصی مجازی) یک انتخاب محبوب برای فرار از سانسور و محدودیت های جغرافیایی روی سرویس هایی مانند Netflix است که بیش از 20 درصد اروپایی ها به خرید VPN فکر می کنند و اغلب از آن استفاده می کنند. در اکثر مناطق دنیا استفاده از VPN بسیار محبوب و عمومی شده است و شما نیز می توانید با مراجعه به parsvpn.net به خرید VPN و خرید کریو مورد نیاز خود اقدام کنید.

 با این حال، محققان در دانشگاه Queen Mary لندن اخیرا 14 ناحیه محبوبتر ارائه دهندگان VPN را مورد بررسی قرار دادند و تقریبا در همه آنها درجه ای از نشت اطلاعات کاربران را پیدا کردند. این نشت ها از کم اهمیت ترین ها مثل سایتی که شما بازدید کردید تا موارد اصلی شامل محتوای واقعی ارتباطات شما درجه بندی شده اند.

محققان اعتقاد دارند این آسیب پذیری ناشی از به روز رسانی اپراتورهای شبکه به پروتکل جدید IPV6 است در حالیکه 11 مورد از نشت VPN ها هنوز هم ترافیک IPV4 را پشتیبانی می کنند. باید توجه شود که با این حال، آن سایت هایی که از HTTPS استفاده می کنند در مقابل تلاش های تیم هک ایمن بودند. علاوه بر این، این تیم متوجه شد که VPN ها روی دستگاه های iOS  در حال اجرا هستند دارای نشت اطلاعات کمتری نسبت به دیگر همتایان خود بر روی دستگاه های  Android هستند.

دکتر Gareth Tyson نویسنده مطالعه ای در این زمینه گفته است که : در اینجا دلایل مختلفی وجود دارد که چرا اشخاص ممکن است بخواهند هویت آنلاین خود را پنهان کنند و این نگران کننده است که آنها ممکن است آسیب پذیر باشند اگرچه از سرویسی استفاده کنند که مخصوصا برای حفاظت از آنها طراحی شده است. ” ما بیشتر نگران افرادی هستیم که سعی در محافظت از مرور کردن های خود در مقابل رژیم های سرکوب کننده دارند. آنها می توانند بوسیله فرض ناشناس ماندن جسارت پیدا کنند در حالیکه در واقع همه اطلاعات و داده ها و فعالیت های آنلاین آنها در حال آشکار شدن است و خودشان را در معرض افشا شدن قرار داده اند. با این حال در حال حاضر خرید VPN و خرید کریو یکی از عمومی ترین راه ها برای ناشناس ماندن آنلاین است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net