تعداد زیادی از کاربران اینترنت هنوز اهمیت استفاده از VPN را نمی فهمند و درک نمی کنند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید به سرویس VPN متصل شوند.

در حالت ایده آل شما نیاز به اتصال به خرید VPN حرفه ای دارید  که قادر باشد ویژگی ها و مزایایی مانند حریم خصوصی، امنیت و ناشناسی را که با محصولات VPN می آیند را به حداکثر برساند. اگر شما تنها به مرور وب سایت ها بپردازید، استفاده از VPN رایگان باید برای شما کافی باشد.

خرید VPN و خرید کریو مورد اعتماد

free-vpn

نگرانی در مورد سرویس های VPN رایگان

مشکل با VPN های رایگان این است که شما تنها نیمی از خدمات را دریافت می کنید. به نظر ما، استفاده از سرویس VPN رایگان تقریبا برابر با عدم استفاده از آن است. علاوه بر این، سرویس های VPN  رایگان با دیگر نگرانی ها مانند ردیابی و عدم امنیت همراه است.

بسیاری از افرادی که از VPN های رایگان استفاده می کنند شکایت های بسیاری از سرویسی که انتخاب کرده اند دارند. مسائلی مانند تبلیغات، پهنای باند پوشش داده شده، اتصال کند و پشتیبانی ناقص تنها برخی از مشکلاتی است که مردم در استفاده از سرویس های رایگان با آن روبرو می شوند. علاوه بر آن، نگرانی هایی در مورد جمع آوری داده ها و حریم خصوصی وجود دارد.

اغلب یک ارائه دهنده VPN ممکن است از حالت رایگان شروع شود اما در نهایت شروع به دریافت هزینه برای خدمات می کند. بسیاری معتقدند که شرکت هایی که سرویس های VPN رایگان را ارائه می دهند تنها به دنبال فروش داده ها به اشخاص ثالث می باشند. برخی از ارائه دهندگان VPN شما را به دیگران می فروشند.

چیز دیگری که باید در هنگام در نظر گرفتن یک سرویس VPN در مورد آن احتیاط کرد، مشورعیت ارائه دهنده است. در برخی موارد، نرم افزارهای VPN رایگانی وجود دارند که در واقع ابزاری برای هک کردن داده های کاربر هستند. کاربران خیلی دیر یعنی زمانیکه یک پیشنهاد رایگان فریبنده را دانلود کردند متوجه آن می شوند. برای دست یافتن به سایت مناسب برای خرید VPN و خرید کریو از parsvpn.net بازدید کنید.

آیا VPN های رایگان واقعا مفید هستند؟

ما چیزی در مقابل سرویس های VPN نداریم اما شما تنها نیمی از ویژگی ها را با یک نسخه رایگان از VPN بدست خواهید آورد که می تواند چیز بدی باشد.

برترین محصولات برای خرید VPN هزینه زیادی ندارند. برای پرهزینه ترین سرویس های VPN کمتر از 10 دلار در ماه باید بپردازید اما می توانید یک اتصال VPN موثر و بدون محدودیت دریافت کنید.

اما اگر سرویس های VPN رایگان را انتخاب کردید، ما توصیه می کنیم که ارائه دهندگان VPN قابل اعتماد را استفاده کنید.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net